Nejdelší strana: 60 cm
Olej na dřevě, 60x60 cm. Signováno Anton Herbert Obert, datováno 6. července 1830. Věnování manželů Joh. a Marie Elisabety Müllerových.
Doporučujeme jako mimořádnou sběratelskou příležitost.