Anton Herbert Obert - Terč střeleckého pluku v Prachaticích 1830

Nejdelší strana: 60 cm

Olej na dřevě, 60x60 cm. Signováno Anton Herbert Obert, datováno 6. července 1830. Věnování manželů Joh. a Marie Elisabety Müllerových.

Doporučujeme jako mimořádnou sběratelskou příležitost.

doporučujeme
Anton Herbert Obert
130545. Terč střeleckého pluku v Prachaticích 1830
Zbývá:12 dnů, 15 hodin
Konec dražby:11.12.2024 21:29:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč