Olej na překližce, 36x30 cm. Signováno vpravo dole Truppe 1940. Rámováno.
Pozn.: Pozdější ateliérová signatura.
Nejdelší strana: 48 cm
o autorovi: 1887-1959 Rakouský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.