Dřevo, epoxid, polodrahokami a led pásky. Rozměr 72x32x12 cm. Značeno vpravo Michal Potoma.
Pozn.:
Obraz vytvořený vrstvením epoxidové pryskyřice spolu s polodrahokamy. Díky více vrstvám je docíleno výrazného hloubkového efektu. Vyleštěný do zrcadlového lesku, nasvícený led světlem s plynule měnitelnou intenzitou a barvou bílého světla - studená/denní/teplá. Zarámovaný a zasklený v rámu z amerického ořechu.
Napájen 24V, ovládaný dálkovým ovladačem.
Signováno vpravo dole, z boku.
o autorovi: Michal Potoma, narodil se v 1990 na východním Slovensku. Jako samouk se umělecké tvorbě s epoxidovou pryskyřicí, polodrahokamy, světlem a dřevem věnuje od roku 2018.