Michal Potoma - Světelný obraz Býčí oči

Dřevo, epoxid, polodrahokami a led pásky. Rozměr 72x32x12 cm. Značeno vpravo Michal Potoma.

Pozn.:

 Obraz vytvořený vrstvením epoxidové pryskyřice spolu s polodrahokamy. Díky více vrstvám je docíleno výrazného hloubkového efektu. Vyleštěný do zrcadlového lesku, nasvícený led světlem s plynule měnitelnou intenzitou a barvou bílého světla - studená/denní/teplá. Zarámovaný a zasklený v rámu z amerického ořechu.

 Napájen 24V, ovládaný dálkovým ovladačem.

 Signováno vpravo dole, z boku.

o autorovi: Michal Potoma, narodil se v 1990 na východním Slovensku. Jako samouk se umělecké tvorbě s epoxidovou pryskyřicí, polodrahokamy, světlem a dřevem věnuje od roku 2018.

top
130694. Světelný obraz Býčí oči
Zbývá:13 dnů, 18 hodin
Konec dražby:12.12.2024 20:03:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč