Olej na plátně, 30x35 cm. Signováno vlevo dole Lukasor 10. Nerámováno.
Nejdelší strana: 35 cm
o autorovi: 1974
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč