Olej na desce, 82x68 cm. Signováno vpravo nahoře D. Penther 1867. Rámováno.
Pozn.: Autor vytvořil signaturu do náhrobku na obrazu, na kterém uvádí současné datum, kdy ještě žil a tvořil. V období namalování obraz mu bylo kolem 30 let.
Nejdelší strana: 100 cm