Olej na plátně, 95x160 cm. Signováno vlevo nahoře Veronika 2013. Nerámováno.
Pozn.: Panorama dává novou možnost využít nezvykle zblízka popředí (může to být architektonický detail, dlažba nebo portrét) a zároveň umožňuje zobrazit jejich okolí. Vybrané postavy můžete zobrazit velmi zblízka nebo využít širokou škálu posunů v prostoru a obklopování diváka postavami či architekturou.
Nejdelší strana: 160 cm