středoevropský malíř 19. stol.
130458. Koňský souboj
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 20:02:00
130463. Párové obrazy - Ježíš nesoucí kříž a P. Maria Bolestná
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 20:07:00
130466. Bezděkovská jara - Police nad Metují
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 20:10:00
130684. Chalupy v předjaří
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 20:14:00
130471. Chalupy v krajině
Aktuální příhoz: 5 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 20:15:00
130473. Prsten s diamantem 3,52 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,26 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 20:17:00
Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.
130683. Zkáza Titaniku
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 20:18:00
130476. Květina
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 20:20:00
Rakousko - Uhersko přelom 19. a 20. stol.
130479. Vojenský služební kříž pro důstojníky II. tř. za 40/35 let služby
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 20:23:00
130681. Krajina před bouří
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 20:26:00
Alexander Porfyrovych Archipenko
130483. Česající se dívka
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 20:27:00
130494. Perjusní dvouhlavňová brokovnice předovka v luxusním provedení zdobená zlatem
Aktuální příhoz: 5 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 20:38:00
středoevropský malíř počátku 20. stol.
130495. Spanilá Černohorka
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 20:39:00