Akvarel na papíře, 37x26,5 cm. Signováno dole uprostřed Blanche Odin. Rám, sklo.
Pozn.: Zezadu štítek. Pravost díla se v tuzemsku nepodařilo ověřit.
Nejdelší strana: 47 cm