Značeno Weimar, konec 20.století
130578. 6-ti osobní servis Weimar Katharina Cobalt Blue-Gold 62 kusů
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 22:02:00
130584. Investiční černý treated diamant 5,65 ct
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 22:08:00
130586. Strom v zimní krajině
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 22:10:00
130589. Medaile Dr. Aloise Rašína ministra financí r. 1922
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 22:13:00
středoevropský malíř konce 19. stol.
130590. Pohled na horské vrcholky
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 22:14:00
130597. Au medaile 100 let čs. koruny, V.Oppl 2019, emise autora č. 4
Aktuální příhoz: 10 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 22:21:00
130599. Řád Františka Josefa - třída rytíř
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 22:23:00
130605. Chrám v Benátkách
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 22:29:00
Středoevropský malíř 1. poloviny 18. století
130649. Šlechtická rodina
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 11.12.2024 22:34:00