Neapol - Párové antikizující vázy s reliéfy

Nejdelší strana: 16 cm

Porcelán, výška 16 cm. Značeno Neapol.

Pozn.: mírně poškozeno.

Neapol
130561. Párové antikizující vázy s reliéfy
Zbývá:12 dnů, 16 hodin
Konec dražby:11.12.2024 21:45:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč