Nejdelší strana: 110 cm
Olej na plátně, 75x100 cm. Signováno vpravo dole Hubáček. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1899-1931
Malíř a grafik. Narodil se v Praze. Studoval v Praze UMPRUM a AVU u profesorů Nejedlého a Bromse. Studijní cestu podnikl na Korsiku. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě a také grafice. Byl členem SUV Mánes.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.