Bc. Zuzana Minářová - Fotbalista

Kresba uhlem, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Z. Minářová. Rám, plexisklo.

Nejdelší strana: 104 cm

o autorovi: Narodila se 16. února 1987 v Karlových Varech. Maluje od útlého mládí, naplno se však začala malování věnovat po dokončení studia na VŠPP v roce 2018.
Tematicky se věnovala portrétům, zvířatům a figurální realistické kresbě tužkou a malbě olejem. Vznikají tak barevná i černobílá díla. Postupně zapojila do své tvorby také techniku malby olejem na plátno. Vznikají tak barevná i černobílá díla. Od roku 2023 do kresby tužkou zapojila uhel a začala také kreslit na velké formáty papíru. V roce 2024 vzniká téma s motivem robotů. Robotům s názvem Android přidává lidské a zvířecí vlastnosti. Vznikají tak různé mutace, které jsou pravděpodobně tématem budoucnosti. V roce 2024 začala spolupracovat s galerií Toga s.r.o. Také podpořila namalováním obrazu do aukce neziskovou organizaci Bejače pro podporu nemocných dětí v nemocnicích. Dále přispěla svým obrazem Android Woman vybrané nadace při události Charity golf party pro Golf Resort Karlovy Vary. Aukci moderoval Marek Eben. Za velký úspěch bere i novou spolupráci s obrazyvaukci.cz, kde probíhají online aukce obrazů. Zuzana také poskytla rozhovory do rádia Blaník, pro grafickekresleni.cz, noviny iDNES a noviny Mladá fronta dnes. Účinkovala v pořadu Snídaně s Novou, kam byla pozvána jako host s ukázkou techniky uhlem a svých obrazů. Vystavuje v ČR a příští rok plánuje výstavy v zahraničí.

top
154284. Fotbalista
Zbývá:27 dnů, 20 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:42:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč