Ladislav Maria Wagner - Snídaně v trávě

Olej na plátně, 120x130 cm. Signováno vpravo dole L. M. Wagner 03. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází z ateliéru autora. Vzadu etiketa z výstavy.

Nejdelší strana: 130 cm

o autorovi: Narodil se v roce 1945 v Nitře.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč.

top velký formát
154199. Snídaně v trávě
Zbývá:27 dnů, 18 hodin
Konec dražby:26.02.2026 20:17:00
Vyvolávací cena:10 000 Kč