.. - Luxusní halo prsten s diamanty 1,46 ct,  zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,07 g

Tento úžasný prsten se pyšní úchvatným přírodně zbarveným žlutozeleným diamantem výjimečné kvality ve svém středu, který je doplněn 42 třpytivými diamanty.

Tento nadčasový mistrovský šperk vyzařuje sofistikovanost a brilanci, což z něj činí dokonalý symbol lásky a elegance.

Hlavní kámen: přírodní Diamant 1 ks

Tvar/brus: round brilliant cut / excellent cut

hmotnost: 1,16 ct

barva: přírodní fancy vivid yellowish green

čistota: SI1

Boční kameny: přírodní Diamanty 42 ks

Tvar/ brus: Round Brilliant cut

hmotnost: 0,30 ct

barva: colorless D, E, F

čistota: VS - SI

Materiál šperku: 14 kt bílé a žluté zlato

Hmotnost hrubá: 3,07 g

Velikost: 56

stav: nový, nenošený

v krabičce

Označeno platnou puncovní značkou

Certifikát:

International Gemological Institute (IGI)

Odhad ceny dle znalce 15.000,- Euro

top certifikát zlato
..
153273. Luxusní halo prsten s diamanty 1,46 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,07 g
Zbývá:48 dnů, 15 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:51:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:13 000 Kč