Boris Jirků - Malá agresivní

Olej na sololitu, rozměr s rámem: 66x54 cm. Signováno vpravo dole Boris Jirků 09. Rámováno.

Nejdelší strana: 66 cm

o autorovi: 1955 - 2025

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

top
154187. Malá agresivní
Zbývá:27 dnů, 18 hodin
Konec dražby:26.02.2026 20:05:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 000 Kč