153982. Návrh na obraz Madony
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 20:01:00
Josef Straub 1. třetina 19. století
153983. Figurální dřevěné řezané hodiny
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 20:02:00
153985. Výjimečný tenisový náramek s diamanty 11,84 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 12,678 g
Aktuální příhoz: 5 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 20:04:00
153986. Brannské rašeliniště
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 20:05:00
153991. Undulační válce
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 20:10:00
153996. Putti držící květináč
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 20:15:00
154002. Čajové zátiší s hruškami
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 20:21:00
středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
154003. Městečko u horského jezera
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 20:22:00
154008. Petřínská vyhlídka - VELKÝ FORMÁT
Aktuální příhoz: 5 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 20:27:00
154011. Augsburg - Od Augusta k Fuggerovi
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 20:30:00
154018. Abstraktní struktura
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 20:37:00
Alfred Emilien De Nieuwerkerke
154020. Rytířský souboj
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 20:39:00
154021. Oblaka nad krajinou
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 20:40:00
154025. Venkovní květináč II
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 20:44:00
154028. Dva turečtí muzikanti
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 20:47:00
středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.
154029. Mnich u romantické ruiny
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 20:48:00