.. - Prsten s centrálním akvamarínem 4,16 ct a diamanty 0,13 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,90 g

4.29 Total Carat Natural Aquamarine 14K Gold Ring

Specifications

- Total Weight 2.907 g
- Center Gemstone Natural Aquamarine
- Gemstone Carat Weight 4.16 Carats
- Gemstone Measurements 12.10X10.60X5.80 mm
- Additional Gemstones Natural Diamond
- Additional Gemstone Weight 0.13 Carats
- Certificate Number J250000104590
- Lab Name: HRD Antwerp
- Ring Size (US): 7/54

top certifikát zlato
..
153231. Prsten s centrálním akvamarínem 4,16 ct a diamanty 0,13 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,90 g
Zbývá:48 dnů, 14 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:09:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 500 Kč