153223. Prsten s diamanty 0,95 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,64 g
Aktuální příhoz: 9 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:01:00
153224. Naušnice s centrálními topazy 5 ct a diamanty 0,04 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 2,14 g
Aktuální příhoz: 3 500 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:02:00
153226. Prsten s centrálním turmalínem 1,65 ct a diamanty 0,25 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,10 g
Aktuální příhoz: 3 400 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:04:00
153227. Naušnice s ametysty 1,10 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,76 g
Aktuální příhoz: 3 800 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:05:00
153228. Náušnice s centrálními safíry 2,40 ct a diamanty 0,40 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík" hrubá hmotnost 2,02 g
Aktuální příhoz: 3 200 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:06:00
153229. Závěs s centrálním smaragdem 0,55 ct a diamanty 0,32 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,08 g
Aktuální příhoz: 3 200 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:07:00
153230. Elegantní náramek s diopsidy, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 11,15 g
Aktuální příhoz: 3 600 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:08:00
153231. Prsten s centrálním akvamarínem 4,16 ct a diamanty 0,13 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,90 g
Aktuální příhoz: 3 500 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:09:00
153232. Prsten s rubínem 0,05 ct a diamanty 0,01 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,14 g
Aktuální příhoz: 3 100 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:10:00
153233. Naušnice s centrálními rubíny 1,20 ct a diamanty 0,36 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 1,79 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:11:00
153234. Kapesní hodinky Nomos, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 82,60 g
Aktuální příhoz: 17 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:12:00
153236. Prsten s centrálním akvamarínem 4,50 ct a diamanty 0,02 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 3,32 g
Aktuální příhoz: 3 200 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:14:00
153237. Naušnice s diamanty 0,81 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,37 g
Aktuální příhoz: 5 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:15:00
153238. Náramkové UNISEX hodinky Yves Saint Laurent, 1990-1999
Aktuální příhoz: 3 300 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:16:00
153239. Prsten s oválným safírem 0,60 ct a diamanty 0,10 ct, zlato 750/100, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,57 g
Aktuální příhoz: 5 500 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:17:00
153240. Náhrdelník s centrálním safírem 1,43 ct a diamanty 0,21 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,11 g
Aktuální příhoz: 7 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:18:00
153241. Prsten s centrálním tanzanitem a diamanty 0,07 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,49 g
Aktuální příhoz: 5 500 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:19:00
153242. Prsten s Akoya perlami, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 5,95 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:20:00
153243. Prsten s centrálním opálem a tanzanity 0,35 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,53 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:21:00
153244. Naušnice s topazy 1,00 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,05 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:22:00
153245. Náhrdelník s tahitskou stříbrnou perlou, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,75 g
Aktuální příhoz: 3 900 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:23:00
153246. Prsten s diamanty 0,13 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,89 g
Aktuální příhoz: 3 700 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:24:00
153247. Prsten s diamanty 1,37 ct, růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,21 g
Aktuální příhoz: 8 500 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:25:00
153248. Náušnice s centrálními ametysty 2,50 ct a diamanty 0,06 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,45 g
Aktuální příhoz: 3 300 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:26:00
153249. Prsten s centrálním tanzanitem 0,70 ct a diamanty 0,16 ct, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 1,50 g
Aktuální příhoz: 3 100 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:27:00
153250. Prsten s centrálním akvamarínem 0,05 ct a diamanty 0,02 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,34 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:28:00
153251. Závěs s centrálním safírem 10,13 ct a diamanty 0,18 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 3,25 g
Aktuální příhoz: 3 800 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:29:00
153252. Náušnice s topazy 4,93 ct, akvamaríny 1,15 ct a tanzanity 0,08 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 2,10 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:30:00
153254. Tenisový náramek se safíry 4,80 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,28 g
Aktuální příhoz: 3 200 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:32:00
153255. Naušnice s opály, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:33:00
153256. Starožitný náramek, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 19,05 g
Aktuální příhoz: 3 100 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:34:00
153257. Hodinky, zlato, 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z 25, hrubá hmotnost 26,83 g
Aktuální příhoz: 3 600 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:35:00
153258. Přírodní švýcarský modrý topaz 87,44 ct
Aktuální příhoz: 3 100 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:36:00
153259. Prsten s českými granáty, zlato 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 2,35 g
Aktuální příhoz: 3 100 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:37:00
153260. Náhrdelník s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 3,73 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:38:00
153261. Jehlice s českými granáty, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 1,33 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:39:00
153262. Náušnice Tiffany and Co. Paloma Picasso Melody, stříbro 925/1000, platně úředně označené, hrubá hmotnost 9,99 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:40:00
153264. 7 Fancy Color Natural Diamonds 0,93 ct
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:42:00
153265. Akvamarín výjimečného brusu 2,02 ct
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:43:00
153266. Závěs Tiffany and Co. Elsa Peretti, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 10,55 g
Aktuální příhoz: 11 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:44:00
153267. Náušnice art deco se syntetickými akvamaríny, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 2,69 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:45:00
153268. Prsten art deco se syntetickým akvamarínem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 2,05 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:46:00
153269. Jadeitový závěs v Číně známý jako bai-jade se znakem bůvola, úchyt zlato 585/1000 hmotnosti 0,30 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:47:00
153270. Modrý, fialový, žlutý fluorit 88,78 ct
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:48:00