153223. Prsten s diamantem 0,95 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,64 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:01:00
153224. Naušnice s centrálními topazy a diamanty 5,00 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 2,14 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:02:00
153226. Prsten s centrálním turmalínem a diamanty 1,90 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,10 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:04:00
153227. Naušnice s ametysty 1,10 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,76 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:05:00
153228. Naušnice s centrálními safíry a diamanty 2,40 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík" hrubá hmotnost 2,02 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:06:00
153229. Závěs s centrálním smaragdem a diamanty 0,87 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,08 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:07:00
153230. Elegantní náramek s diopsidy, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 11,15 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:08:00
153231. Prsten s centrálním akvamarínem a diamanty 4,29 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,90 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:09:00
153232. Prsten s rubínem a diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,14 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:10:00
153233. Naušnice s centrálními rubíny a diamanty, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 1,79 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:11:00
153234. Kapesní hodinky Nomos, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 82,60 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:12:00
153236. Prsten s centrálním akvamarínem a diamanty 4,50 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 3,32 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:14:00
153237. Naušnice s diamanty 0,81 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,37 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:15:00
153238. Náramkové UNISEX hodinky Yves Saint Laurent, 1990-1999
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:16:00
153239. Prsten s oválným safírem a diamanty 0,60 ct, zlato 750/100, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,57 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:17:00
153240. Náhrdelník s centrálním safírem a diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,11 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:18:00
153241. Prsten s centrálním tanzanitem a diamanty 0,55 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,49 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:19:00
153242. Prsten s Akoya perlami, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 5,95 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:20:00
153243. Prsten s centrálním opálem a tanzanity 0,35 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,53 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:21:00
153244. Naušnice s topazy 1,00 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,05 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:22:00
153245. Náhrdelník s tahitskou stříbrnou perlou, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,75 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:23:00
153246. Prsten s diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,89 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:24:00
153247. Prsten s diamanty 1,37 ct, růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,21 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:25:00
153248. Naušnice s centrálními ametysty a diamanty 2,50 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,45 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:26:00
153249. Prsten s centrálním tanzanitem a diamanty 0,70 ct, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 1,50 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:27:00
153250. Prsten s centrálním akvamarínem a diamanty, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,34 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:28:00
153251. Závěs s centrálním safírem a diamanty 10,31 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 3,25 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:29:00
153252. Naušnice s topazy, akvamaríny a tanzanity, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 2,10 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:30:00
153254. Tenisový náramek se safíry 4,80 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,28 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:32:00
153255. Naušnice s opály, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:33:00