Evropa, 1. polovina 20. století
130334. Lustr s plastikami sloních hlav
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 08.12.2024 21:41:00
130336. Konvolut 49 čísel časopisu Jugend 1928
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 08.12.2024 21:42:00
130338. Kompletní šestiosobní příbory včetně servírovacího náčiní, 58 ks, alpaka
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 08.12.2024 21:43:00
130343. Pohled na město
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 08.12.2024 21:45:00
130347. Zapalovač, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "trojhoří", hrubá hmotnost 25,45 g
Aktuální příhoz: 500 Kč
Konec dražby: 08.12.2024 21:47:00
130346. Dekorativní váza s figurálním motivem
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Vladimír Suchánek, Ctirad Stehlík
130353. Konvolut 2 grafických prací
Aktuální příhoz: 500 Kč
Konec dražby: 08.12.2024 21:50:00
Střední Evropa 2. pol. 20. století
130352. Dívka s ptáčkem
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
130354. Konvolut 2 linorytů Smutek a Muž s koněm
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 08.12.2024 21:51:00
130355. Zátiší s lampou
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
130359. Půjčovna loděk u Karlova mostu
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 08.12.2024 21:53:00
130367. Konvolut 114 čísel časopisu Der Cicerone 1910-1915
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 08.12.2024 21:57:00