porcelánka Březová (Pirkenhammer)
130182. Madona
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 08.12.2024 20:25:00
130196. Ve sklepě pod Pálavou
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 08.12.2024 20:32:00
130197. Stráně v Pusté Rybné
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
130201. Konvolut 13 časopisů Deutsche kunst und dekoration z let 1911-1927
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 08.12.2024 20:34:00
středoevropský malíř konce 19. stol.
130212. Kuřák s červenou čapkou - Kvalitní dekorativní rám
Aktuální příhoz: 500 Kč
Konec dražby: 08.12.2024 20:40:00
značeno Volkstedt, po roce 1900
130214. Baletka
Aktuální příhoz: 500 Kč
Konec dražby: 08.12.2024 20:41:00
130220. Kolumbijská policejní šavle s bohatě leptanou čepelí
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 08.12.2024 20:44:00
130228. Pudřenka, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-46, hrubá hmotnost 70,30 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 08.12.2024 20:48:00