Litoofset, 40x30 cm. Signováno v tisku Dalí. Volný list.
Stav: Bez poškození. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 65 cm
o autorovi: 1904 - 1989 Španělský malíř a sochař.