130288. Soubor 12 kusů příborů, stříbro 800/1000 a obecný kov, značeno platnou puncovní značkou "S-30", "pes" ,"trojhoří", hrubá hmotnost 465,95 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 08.12.2024 21:18:00
130294. Konvolut 51 čísel časopisu Jugend 1907
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 08.12.2024 21:21:00
středoevropský malíř kolem roku 1810
130303. Elegantní portréty
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 08.12.2024 21:25:00
130312. Konvolut 3 kreseb - Don Quijote, Portrét a Stáří
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 08.12.2024 21:30:00
130322. Vrabec, komín a fotbalové hřiště
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 08.12.2024 21:35:00
130326. Kazeta s příbory, stříbro, ryzost 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-33, hrubá hmotnost příborů 106,75 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 08.12.2024 21:37:00