Jaroslav Klápště - Vratká rovnováha
doporučujeme

Jaroslav Klápště

130432. Vratká rovnováha

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 08.12.2024 22:30:00

střední Evropa poč. 20. století - 3 šperkovnice

střední Evropa poč. 20. století

130433. 3 šperkovnice

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

značeno Rosenthal Germany - Opřený akt

značeno Rosenthal Germany

130434. Opřený akt

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 08.12.2024 22:31:00

František Vobecký - Zátiší
draží se

František Vobecký

130435. Zátiší

Aktuální příhoz: 500 Kč

.. - Konvolut 2 historických knih
draží se

..

130436. Konvolut 2 historických knih

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 08.12.2024 22:32:00

Emanuel Ranný - Krajina
draží se

Emanuel Ranný

130437. Krajina

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Helena Vanišová - Prádlo

Helena Vanišová

130438. Prádlo

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 08.12.2024 22:33:00

Jan Rapin - Akt ženy

Jan Rapin

130439. Akt ženy

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Josef Istler - Hlava

Josef Istler

130440. Hlava

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 08.12.2024 22:34:00

Josef Peca - Janáček

Josef Peca

130441. Janáček

Aktuální příhoz: 500 Kč

signováno nečitelně - Konvolut 2 leptů - Karlovy Vary
draží se

signováno nečitelně

130442. Konvolut 2 leptů - Karlovy Vary

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 08.12.2024 22:35:00

Buddy - Zdravím tě Joe

Buddy

130443. Zdravím tě Joe

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

vzadu přípis J. Vožniak - Oboustranný obraz - Milenci a Abstrakce

vzadu přípis J. Vožniak

130444. Oboustranný obraz - Milenci a Abstrakce

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 08.12.2024 22:36:00

Frida Kahlo - Autoportrét s opicí
certifikát

Frida Kahlo

130445. Autoportrét s opicí

Aktuální příhoz: 500 Kč

.. - Pudřenka, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-46, hrubá hmotnost 106,90 g

..

130446. Pudřenka, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-46, hrubá hmotnost 106,90 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 08.12.2024 22:37:00