Josef Peca - Janáček

Litografie, 30x24 cm. Signováno tužkou vpravo dole J. Peca. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Číslováno.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1923-1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

130441. Janáček
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:08.12.2024 22:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč