Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.
Nejdelší strana: 20 cm
7 příborů z obecného kovu, označeno met; 4 příborů stříbro 800/1000, značeno plat. značkami. Lžička platná zn. S-30, nůž a vidička platná zn. "pes", hrabítka platná značka "trojhoří".