Olej na plátně, 70x105 cm. Signováno vpravo dole Bukovský 07. Olištováno.
Nejdelší strana: 107 cm
o autorovi: 1944, Plzeň Soukromá studia u Vladimíra Modrého. Je zastoupen ve sbírkách Západočeske galerie a Artotéce města Plzně.