Olej na kartonu, 54x45 cm. Signováno vpravo dole J. Lízler. Rám, pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 73 cm
o autorovi: 1952 Akademický malíř, vyučoval výtvarné techniky a dějiny umění ve večerní škole malby v Jičíně.