129823. Set náušnic, náhrdelníku a náramku, osazeno polodrahokamy a perlou, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kamzík", hrubá hmotnost 116,46 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 21:41:00
129824. Prsten se safíry 1 ct a diamanty 0,24 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,90 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 21:42:00
129825. Unisex hodinky Tissot T Race Chronograph T342/442
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 21:43:00
129826. Designový prsten s 7,14ct Kunzitem a 0,86ct Smaragdy, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,95 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 21:44:00
129827. Náušnice s diamanty 0,64 ct, zlato 585/1000, 505/1000, 560/1000, hrubá hmotnost 3,10 g
Aktuální příhoz: 3 100 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 21:45:00
129828. Řetízek s přívěsem ve tvaru křížku s diamanty, celkem 0.30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,79 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 21:46:00
129829. Luxusní náušnice s 1,17ct Natural Fancy Vivid Orange Diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,87 g
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 21:47:00
129830. Perlový náhrdelník, karabina stříbro 925/1000, hrubá hmotnost 45,33 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 21:48:00
129831. Investiční černý diamant 1,825 ct
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 21:49:00
129832. Prsten s diamanty 0,30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,60 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 21:50:00
129834. 13 investičních černých diamantů 5,785 ct
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 21:52:00
129836. Luxusní náušnice s perlou a diamanty 2,24 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 7,70 g
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 21:54:00
129837. Designový prsten s 0,42 ct Pink Diamanty,růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,78 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 21:55:00
129839. Prsten se smaragdem 2,29 ct a diamanty 0,53 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,70 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 21:57:00
129840. Luxusní diamantový prsten s 1,33 ct Diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,22 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 21:58:00
129841. Prsten art deco se smaragdem 0,30 ct a diamanty 0,50 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,60 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 21:59:00
129842. Geovani – švýcarské dámské hodinky s 1,60 ct Diamanty
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:00:00
129843. Náhrdelník se smaragdy 2,45 ct a diamanty 0,24 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 29,28 g
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:01:00
129844. Desatero přikázání, stříbro 999/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 245,40 g
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:02:00
129845. Závěs, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 5,10 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:03:00
129846. Náramek se smaragdy 1,75 ct a diamanty 0,18 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 14,04 g
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:04:00
129847. Náramek s českými granáty, zlato podzákonné ryzosti 333/1000, hrubá hmotnost 7,25 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:05:00
129848. Prsten se smaragdem 4,0 ct a diamanty 0,85 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,85 g
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:06:00
129849. Designové náušnice s 0,50 ct Pink Diamanty, růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,73 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:07:00
129850. Náramek se safíry 2 ct a diamanty 0,15 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 11,65 g
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:08:00
129851. Prsten s diamanty 0,95 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,99 g
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:09:00
129853. Luxusní náhrdelník s broží - madailonem s českými granáty, tombak
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:11:00
129854. Závěs, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 5,25 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:12:00
129855. Prsten art deco s diamanty 1,40 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,25 g
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:13:00
129856. Designový prsten s 13,38ct Kunzitem a 1,86ct Safíry, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,76 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:14:00
129857. Náušnice se syntetickými rubíny a diamanty 0,10 ct, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 2,15 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:15:00
129858. Prsten s českými granáty a almadinem, zlato podzákonné ryzosti 333/1000, hrubá hmotnost 3,25 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:16:00
129859. Prsten s rubíny 1 ct a diamanty 0,25 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:17:00
129860. Náušnice, osazeny 6 rubíny a 4 perlami, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lyra", hrubá hmotnost 2,20 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:18:00
129861. Prsten s modrozeleným smaragdem 2,12 ct a diamanty 0,61 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,07g
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:19:00
129862. Investiční černý diamant 3,96 ct
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:20:00
129864. Prsten s diamanty 0,57 ct a rubíny 1,80 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 10,55 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:22:00
129865. Prsten s diamanty a rubíny, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,89g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:23:00
129866. Hodinky Paul Picot BLAZER Automatic Gentleman Chrono „Roue á Colonne“
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:24:00
129867. Řetízek se závěsem s briliantem 1,02 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,90 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:25:00
129868. Prsten s nigerijským akvamarínem a brilianty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,15 g
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:26:00
129870. Prsten s diamanty 1,52 ct a safírem 2 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 10,32 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:28:00
129871. Náhrdelník, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť" a 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 21,30 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 22:29:00