.. - Set náušnic, náhrdelníku a náramku, osazeno polodrahokamy a perlou, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kamzík", hrubá hmotnost 116,46 g

..

129823. Set náušnic, náhrdelníku a náramku, osazeno polodrahokamy a perlou, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kamzík", hrubá hmotnost 116,46 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:41:00

.. - Prsten se safíry 1 ct a diamanty 0,24 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,90 g
draží se

..

129824. Prsten se safíry 1 ct a diamanty 0,24 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,90 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:42:00

značeno Tissot - Unisex hodinky Tissot T Race Chronograph T342/442

značeno Tissot

129825. Unisex hodinky Tissot T Race Chronograph T342/442

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:43:00

.. - Designový prsten s 7,14ct Kunzitem a 0,86ct Smaragdy, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,95 g
draží se certifikát

..

129826. Designový prsten s 7,14ct Kunzitem a 0,86ct Smaragdy, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,95 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:44:00

.. - Náušnice s diamanty 0,64 ct, zlato 585/1000, 505/1000, 560/1000, hrubá hmotnost 3,10 g
draží se posouzeno znalcem

..

129827. Náušnice s diamanty 0,64 ct, zlato 585/1000, 505/1000, 560/1000, hrubá hmotnost 3,10 g

Aktuální příhoz: 3 100 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:45:00

.. - Řetízek s přívěsem ve tvaru křížku s diamanty, celkem 0.30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,79 g
draží se certifikát

..

129828. Řetízek s přívěsem ve tvaru křížku s diamanty, celkem 0.30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,79 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:46:00

.. - Luxusní náušnice s 1,17ct Natural Fancy Vivid Orange Diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,87 g
draží se certifikát

..

129829. Luxusní náušnice s 1,17ct Natural Fancy Vivid Orange Diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,87 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:47:00

.. - Perlový náhrdelník, karabina stříbro 925/1000, hrubá hmotnost 45,33 g
posouzeno znalcem

..

129830. Perlový náhrdelník, karabina stříbro 925/1000, hrubá hmotnost 45,33 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:48:00

.. - Investiční černý diamant 1,825 ct
draží se

..

129831. Investiční černý diamant 1,825 ct

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:49:00

.. - Prsten s diamanty 0,30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,60 g
draží se

..

129832. Prsten s diamanty 0,30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,60 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:50:00

značeno Prim - Pánské hodinky Prim

značeno Prim

129833. Pánské hodinky Prim

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:51:00

.. - 13 investičních černých diamantů 5,785 ct
draží se

..

129834. 13 investičních černých diamantů 5,785 ct

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:52:00

značeno Prim

129835. Pánské hodinky Prim

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:53:00

.. - Luxusní náušnice s perlou a diamanty 2,24 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 7,70 g
draží se

..

129836. Luxusní náušnice s perlou a diamanty 2,24 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 7,70 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:54:00

.. - Designový prsten s 0,42 ct Pink Diamanty,růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,78 g
certifikát

..

129837. Designový prsten s 0,42 ct Pink Diamanty,růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,78 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:55:00

.. - Investiční amazonit 12,64 ct

..

129838. Investiční amazonit 12,64 ct

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:56:00

.. - Prsten se smaragdem 2,29 ct a diamanty 0,53 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,70 g
draží se certifikát

..

129839. Prsten se smaragdem 2,29 ct a diamanty 0,53 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,70 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:57:00

.. - Luxusní diamantový prsten s 1,33 ct Diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,22 g
draží se certifikát

..

129840. Luxusní diamantový prsten s 1,33 ct Diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,22 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:58:00

.. - Prsten art deco se smaragdem 0,30 ct a diamanty 0,50 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,60 g
draží se

..

129841. Prsten art deco se smaragdem 0,30 ct a diamanty 0,50 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,60 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:59:00

.. - Geovani – švýcarské dámské hodinky s 1,60 ct Diamanty

..

129842. Geovani – švýcarské dámské hodinky s 1,60 ct Diamanty

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:00:00

.. - Náhrdelník se smaragdy 2,45 ct a diamanty 0,24 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 29,28 g
draží se posouzeno znalcem certifikát

..

129843. Náhrdelník se smaragdy 2,45 ct a diamanty 0,24 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 29,28 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:01:00

Salvador Dalí - Desatero přikázání, stříbro 999/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 245,40 g
draží se

Salvador Dalí

129844. Desatero přikázání, stříbro 999/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 245,40 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:02:00

.. - Závěs, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 5,10 g

..

129845. Závěs, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 5,10 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:03:00

.. - Náramek se smaragdy 1,75 ct a diamanty 0,18 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 14,04 g

..

129846. Náramek se smaragdy 1,75 ct a diamanty 0,18 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 14,04 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:04:00

.. - Náramek s českými granáty, zlato podzákonné ryzosti 333/1000, hrubá hmotnost 7,25 g

..

129847. Náramek s českými granáty, zlato podzákonné ryzosti 333/1000, hrubá hmotnost 7,25 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:05:00

.. - Prsten se smaragdem 4,0 ct a diamanty 0,85 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,85 g
draží se

..

129848. Prsten se smaragdem 4,0 ct a diamanty 0,85 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,85 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:06:00

.. - Designové náušnice s 0,50 ct Pink Diamanty, růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,73 g
draží se certifikát

..

129849. Designové náušnice s 0,50 ct Pink Diamanty, růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,73 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:07:00

.. - Náramek se safíry 2 ct a diamanty 0,15 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 11,65 g
draží se

..

129850. Náramek se safíry 2 ct a diamanty 0,15 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 11,65 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:08:00

.. - Prsten s diamanty 0,95 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,99 g
draží se

..

129851. Prsten s diamanty 0,95 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,99 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:09:00

značeno Fendi - Dámské hodinky Fendi 7000L

značeno Fendi

129852. Dámské hodinky Fendi 7000L

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:10:00

.. - Luxusní náhrdelník s broží - madailonem s českými granáty, tombak

..

129853. Luxusní náhrdelník s broží - madailonem s českými granáty, tombak

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:11:00

.. - Závěs, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 5,25 g

..

129854. Závěs, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 5,25 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:12:00

.. - Prsten art deco s diamanty 1,40 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,25 g
draží se top

..

129855. Prsten art deco s diamanty 1,40 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,25 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:13:00

.. - Designový prsten s 13,38ct Kunzitem a 1,86ct Safíry, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,76 g
certifikát

..

129856. Designový prsten s 13,38ct Kunzitem a 1,86ct Safíry, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,76 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:14:00

.. - Náušnice se syntetickými rubíny a diamanty 0,10 ct, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 2,15 g

..

129857. Náušnice se syntetickými rubíny a diamanty 0,10 ct, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 2,15 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:15:00

.. - Prsten s českými granáty a almadinem, zlato podzákonné ryzosti 333/1000, hrubá hmotnost 3,25 g

..

129858. Prsten s českými granáty a almadinem, zlato podzákonné ryzosti 333/1000, hrubá hmotnost 3,25 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:16:00

.. - Prsten s rubíny 1 ct a diamanty 0,25 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost
draží se doporučujeme certifikát

..

129859. Prsten s rubíny 1 ct a diamanty 0,25 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:17:00

.. - Náušnice, osazeny 6 rubíny a 4 perlami, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lyra", hrubá hmotnost 2,20 g

..

129860. Náušnice, osazeny 6 rubíny a 4 perlami, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lyra", hrubá hmotnost 2,20 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:18:00

.. - Prsten s modrozeleným smaragdem 2,12 ct a diamanty 0,61 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,07g
draží se certifikát

..

129861. Prsten s modrozeleným smaragdem 2,12 ct a diamanty 0,61 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,07g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:19:00

.. - Investiční černý diamant 3,96 ct
draží se certifikát

..

129862. Investiční černý diamant 3,96 ct

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:20:00

značeno Swarovski - Dámské hodinky Swarovski

značeno Swarovski

129863. Dámské hodinky Swarovski

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:21:00

.. - Prsten s diamanty 0,57 ct a rubíny 1,80 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 10,55 g
draží se

..

129864. Prsten s diamanty 0,57 ct a rubíny 1,80 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 10,55 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:22:00

.. - Prsten s diamanty a rubíny, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,89g
draží se

..

129865. Prsten s diamanty a rubíny, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,89g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:23:00

.. - Hodinky Paul Picot BLAZER Automatic Gentleman Chrono „Roue á Colonne“
draží se certifikát

..

129866. Hodinky Paul Picot BLAZER Automatic Gentleman Chrono „Roue á Colonne“

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:24:00

.. - Řetízek se závěsem s briliantem 1,02 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,90 g
draží se certifikát

..

129867. Řetízek se závěsem s briliantem 1,02 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,90 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:25:00

.. - Prsten s nigerijským akvamarínem a brilianty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,15 g
certifikát

..

129868. Prsten s nigerijským akvamarínem a brilianty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,15 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:26:00

značeno Prim

129869. Pánské hodinky Prim

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:27:00

.. - Prsten s diamanty 1,52 ct a safírem 2 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 10,32 g
draží se

..

129870. Prsten s diamanty 1,52 ct a safírem 2 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 10,32 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:28:00

.. - Náhrdelník, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť" a 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout",  hrubá hmotnost 21,30 g
draží se

..

129871. Náhrdelník, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť" a 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 21,30 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:29:00

.. - Prsten s diamanty 0,75 ct a smaragdem 2 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou ''kohout'', hrubá hmotnost 6,77 g
draží se

..

129872. Prsten s diamanty 0,75 ct a smaragdem 2 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou ''kohout'', hrubá hmotnost 6,77 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:30:00