Designové náušnice precizně zpracované ze 14 kt růžového zlata, osazené 0,50 ct natural light pink diamanty.
Hlavní kameny: přírodní Diamanty 132 ks
Tvar/brus: Round Brilliant
hmotnost: 0,50 ct
barva: Natural Light Pink
čistota: VS - SI
Materiál šperku: 14 kt růžové zlato
hmotnost hrubá: 3,73 g
velikost náušnic: 3,5 cm
stav: nové, nenošené
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
Gemological Centre Israel (G.C.I.)
Odhad ceny dle znalce 3.200,- Euro
Barevné Diamanty jsou vzácné, představují méně než 2 % celkové produkce diamantů
a jejich cena neustále roste.