.. - Designové náušnice s 0,50 ct Pink Diamanty, růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,73 g

Designové náušnice precizně zpracované ze 14 kt růžového zlata, osazené 0,50 ct natural light pink diamanty.

Hlavní kameny: přírodní Diamanty 132 ks

Tvar/brus: Round Brilliant

hmotnost: 0,50 ct

barva: Natural Light Pink

čistota: VS - SI

Materiál šperku: 14 kt růžové zlato

hmotnost hrubá: 3,73 g

velikost náušnic: 3,5 cm

stav: nové, nenošené

v krabičce

Označeno platnou puncovní značkou

Certifikát:

Gemological Centre Israel (G.C.I.)

Odhad ceny dle znalce 3.200,- Euro

Barevné Diamanty jsou vzácné, představují méně než 2 % celkové produkce diamantů
a jejich cena neustále roste.

certifikát
..
129849. Designové náušnice s 0,50 ct Pink Diamanty, růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,73 g
Zbývá:17 dnů, 18 hodin
Konec dražby:04.12.2024 22:07:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 500 Kč

1 500 Kč limit (16.11.2024 22:15:18) 5420