Jiří Matouš Trnka - Vzpoura brýlí

Olej na sololitu, 110x82 cm. Signováno vpravo dole Jiří Matouš Trnka 2010. Rámováno.

Nejdelší strana: 115 cm

o autorovi: 1946
Malíř, grafik, sochař. Studoval na SOŠ výtvarné v Praze. Pracuje technikou kresby i malby, vytváří figurální plastiky. Ve svých dílech používá symboly, znaky technické civilizace, fantazijní zvířata i další fantazijní prvky. Je členem Středočeského sdružení výtvarníků UVU.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

vydraženo top
Jiří Matouš Trnka
128408. Vzpoura brýlí
Dražba ukončena:20.11.2024 20:06:00
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:60 000 Kč