129871. Náhrdelník, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť" a 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 21,30 g
Zbývá:17 dnů, 18 hodin
Konec dražby:04.12.2024 22:29:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč
Nepřihlášený uživatel
Přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohli dražit.