Olej na kartonu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole V. Kozák. Rámováno.
Nejdelší strana: 82 cm
o autorovi: 1889 - 1969
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč