.. - Řetízek s přívěsem ve tvaru křížku s diamanty, celkem 0.30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,79 g

diamanty 11 ks, barva G-H, čistota VS, kvalita Very Good, zlato - rodiované, kombinace bílý řetízek, žluté zlaté kuličky, délka řetízku 42 cm.

Pozn.: Přiložen certifikát vystavený prodejcem. Nový, nenošený.

certifikát
..
129828. Řetízek s přívěsem ve tvaru křížku s diamanty, celkem 0.30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,79 g
Zbývá:17 dnů, 17 hodin
Konec dražby:04.12.2024 21:46:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 500 Kč

1 500 Kč limit (16.11.2024 22:01:27) 5420