129823. Set náušnic, náhrdelníku a náramku, osazeno polodrahokamy a perlou, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kamzík", hrubá hmotnost 116,46 g
Zbývá:17 dnů, 18 hodin
Konec dražby:04.12.2024 21:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
Nepřihlášený uživatel
Přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohli dražit.