Designový prsten nejvyšší kvality.
Kunzit je neobvyklý a vzácný drahokam, který je vzhledem ke své jemné barvě a dobré energii považován za jeden z kamenů lásky. Říká se, že nositel kunzitu bude obdařen štěstím.
Hlavní kámen: přírodní Kunzit
tvar/brus:emeraldcut
hmotnost:13,38ct
barva:fialovo - růžová
čistota:průhledný
Boční kameny: přírodní Safíry
tvar:roundmixed
hmotnost:1,86ct
barva:sytě modré
čistota:průhledné
Materiál šperku: 14ktrůžové a bílé zlato
Hmotnost hrubá:6,76 g
velikost:53
stav: nový, nenošený
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
InternationalGemologicalInstitute (IGI)
Odhad ceny dle znalce 3.800,- Eur