.. - Designový prsten s 13,38ct Kunzitem a 1,86ct Safíry, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,76 g

Designový prsten nejvyšší kvality.

Kunzit je neobvyklý a vzácný drahokam, který je vzhledem ke své jemné barvě a dobré energii považován za jeden z kamenů lásky. Říká se, že nositel kunzitu bude obdařen štěstím.

Hlavní kámen: přírodní Kunzit

tvar/brus:emeraldcut

hmotnost:13,38ct

barva:fialovo - růžová

čistota:průhledný

Boční kameny: přírodní Safíry

tvar:roundmixed

hmotnost:1,86ct

barva:sytě modré

čistota:průhledné

Materiál šperku: 14ktrůžové a bílé zlato

Hmotnost hrubá:6,76 g

velikost:53

stav: nový, nenošený

v krabičce

Označeno platnou puncovní značkou

Certifikát:

InternationalGemologicalInstitute (IGI)

Odhad ceny dle znalce 3.800,- Eur

certifikát
..
129856. Designový prsten s 13,38ct Kunzitem a 1,86ct Safíry, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,76 g
Zbývá:17 dnů, 18 hodin
Konec dražby:04.12.2024 22:14:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč