.. - Designový prsten s 7,14ct Kunzitem a 0,86ct Smaragdy, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,95 g

Designový prsten nejvyšší kvality.

Kunzit je neobvyklý a vzácný drahokam, který je vzhledem ke své jemné barvě a dobré energii považován za jeden z kamenů lásky. Říká se, že nositel kunzitu bude obdařen štěstím.

Hlavní kámen: přírodní Kunzit

tvar/brus:cushionmixedcut

hmotnost:7,14ct

barva:fialovo růžová

čistota:průhledný

Boční kameny: přírodní Smaragdy

tvar:roundmixedcut

hmotnost:0,86ct

barva:intenzivní modro zelená

čistota:průhledné

Materiál šperku: 14ktrůžové a bílé zlato

Hmotnost hrubá:4,95 g

velikost:53

stav: nový, nenošený

v krabičce

Označeno platnou puncovní značkou

Certifikát:

InternationalGemologicalInstitute (IGI)

Odhad ceny dle znalce 3.800,- Eur

certifikát
..
129826. Designový prsten s 7,14ct Kunzitem a 0,86ct Smaragdy, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,95 g
Zbývá:17 dnů, 17 hodin
Konec dražby:04.12.2024 21:44:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 500 Kč

1 500 Kč limit (16.11.2024 22:00:46) 5420