.. - Náušnice s perlou a diamanty 1 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 7,53 g
draží se

..

129772. Náušnice s perlou a diamanty 1 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 7,53 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:50:00

.. - Náramek art deco s diamanty 1,70 ct, zlato 750/1000, platina 900/1000, hrubá hmotnost 10,90 g
draží se

..

129773. Náramek art deco s diamanty 1,70 ct, zlato 750/1000, platina 900/1000, hrubá hmotnost 10,90 g

Aktuální příhoz: 3 900 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:51:00

.. - Prsten s diamantem 0,98 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,30 g
draží se certifikát

..

129774. Prsten s diamantem 0,98 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,30 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:52:00

.. - MERCURY Chronograph – švýcarské pánské hodinky
certifikát

..

129775. MERCURY Chronograph – švýcarské pánské hodinky

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:53:00

.. - Prsten s diamantem 1,30 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,90 g
draží se certifikát

..

129776. Prsten s diamantem 1,30 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,90 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:54:00

.. - Prsten, art deco, diamant 0,30 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,55 g
draží se

..

129777. Prsten, art deco, diamant 0,30 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,55 g

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:55:00

.. - Náhrdelník ze sladkovodních perel, hrubá hmotnost 45 g

..

129778. Náhrdelník ze sladkovodních perel, hrubá hmotnost 45 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:56:00

.. - Investiční diamant 2,13 ct
draží se certifikát

..

129779. Investiční diamant 2,13 ct

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:57:00

značeno Tissot - Dámské hodinky Tissot Classic Dream

značeno Tissot

129780. Dámské hodinky Tissot Classic Dream

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:58:00

.. - Prsten se safíry 0,90 ct a diamanty 0,52 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,94 g
draží se posouzeno znalcem

..

129781. Prsten se safíry 0,90 ct a diamanty 0,52 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,94 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:59:00

.. - Luxusní diamantový prsten s 7,38ct Safírem,1,12ct Diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,59 g
draží se certifikát

..

129782. Luxusní diamantový prsten s 7,38ct Safírem,1,12ct Diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,59 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:00:00

.. - Souprava náušnice a prsten s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 6,84 g

..

129783. Souprava náušnice a prsten s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 6,84 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:01:00

.. - Prsten s centrálním diamantem 0,75 ct a postranními diamanty 0,10 tc, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 2,70 g
draží se

..

129784. Prsten s centrálním diamantem 0,75 ct a postranními diamanty 0,10 tc, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 2,70 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:02:00

.. - Prsten s diamantem 0,90 ct, zlato 540/000, hrubá hmotnost 3,80 g
draží se

..

129785. Prsten s diamantem 0,90 ct, zlato 540/000, hrubá hmotnost 3,80 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:03:00

.. - Luxusní prsten s 0,59ct Natural Fancy Vivid Yellowish Orange Diamantem, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,10 g
draží se certifikát

..

129786. Luxusní prsten s 0,59ct Natural Fancy Vivid Yellowish Orange Diamantem, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,10 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:04:00

.. - Náramek s rubíny 11,70 ct a diamanty 0,55 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 10,61 g
draží se posouzeno znalcem

..

129787. Náramek s rubíny 11,70 ct a diamanty 0,55 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 10,61 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:05:00

značeno Gucci - Dámské hodinky Gucci 11/12.2

značeno Gucci

129788. Dámské hodinky Gucci 11/12.2

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:06:00

.. - Náramek s chryzoprasy, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 25,80 g
draží se

..

129789. Náramek s chryzoprasy, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 25,80 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:07:00

.. - Prsten s diamantem 0,58 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,75 g
draží se certifikát

..

129790. Prsten s diamantem 0,58 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,75 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:08:00

.. - Investiční růženín 29,91 ct

..

129791. Investiční růženín 29,91 ct

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:09:00

.. - Prsten art deco s diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,86 g
draží se

..

129792. Prsten art deco s diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,86 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:10:00

.. - Prsten art deco s diamanty 1,20 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,25 g
draží se

..

129793. Prsten art deco s diamanty 1,20 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,25 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:11:00

.. - Prsten, diamant 0,35 ct, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 2,45 g
draží se posouzeno znalcem

..

129794. Prsten, diamant 0,35 ct, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 2,45 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:12:00

.. - Prsten s diamanty 1,2 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,80 g
draží se

..

129795. Prsten s diamanty 1,2 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,80 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:13:00

.. - Prsten Tiffany s diamanty, platina 950/1000, značeno platnou puncovní značkou "koruna", hrubá hmotnost 3,29 g
draží se

..

129796. Prsten Tiffany s diamanty, platina 950/1000, značeno platnou puncovní značkou "koruna", hrubá hmotnost 3,29 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:14:00

.. - Náramek s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 31 g

..

129797. Náramek s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 31 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:15:00

.. - Diamantová souprava s investiční kvalitou diamantů, prsten, náušnice, náramek a přívěs, 5x 0,18 ct kvalita D/VS1 3x EX fluorescence NONE, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 9,40 g
draží se certifikát

..

129798. Diamantová souprava s investiční kvalitou diamantů, prsten, náušnice, náramek a přívěs, 5x 0,18 ct kvalita D/VS1 3x EX fluorescence NONE, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 9,40 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:16:00

.. - Designový prsten s 0,50 ct Natural Fancy Diamantem a 0,30 ct Diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,44 g
draží se certifikát

..

129799. Designový prsten s 0,50 ct Natural Fancy Diamantem a 0,30 ct Diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,44 g

Aktuální příhoz: 1 700 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:17:00

.. - Prsten se smaragdem 0,65 ct a diamanty 0,55 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,35 g
draží se

..

129800. Prsten se smaragdem 0,65 ct a diamanty 0,55 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,35 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:18:00

.. - Prsten art deco s diamanty 0,90 ct, zlato 750/1000, 585/1000, hrubá hmotnost 3,20 g
draží se

..

129801. Prsten art deco s diamanty 0,90 ct, zlato 750/1000, 585/1000, hrubá hmotnost 3,20 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:19:00

.. - Náramek s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 9,65 g

..

129802. Náramek s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 9,65 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:20:00

.. - Prsten s českými granáty, zlato podzákonné ryzosti 333/1000, hrubá hmotnost 3,10 g

..

129803. Prsten s českými granáty, zlato podzákonné ryzosti 333/1000, hrubá hmotnost 3,10 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:21:00

.. - Atraktivní náušnice se smaragdy 2,50 ct a diamantovými routami, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,05 g

..

129804. Atraktivní náušnice se smaragdy 2,50 ct a diamantovými routami, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,05 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:22:00

.. - OPTIMA – švýcarské dámské multifunkční hodinky
certifikát

..

129805. OPTIMA – švýcarské dámské multifunkční hodinky

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:23:00

.. - Náhrdelník s diamanty 0,88 ct, zlato 585/1000, značeno platným puncem "labuť", 333/1000, značeno platným puncem "koruna", hrubá hmotnost 3,40 g
draží se

..

129806. Náhrdelník s diamanty 0,88 ct, zlato 585/1000, značeno platným puncem "labuť", 333/1000, značeno platným puncem "koruna", hrubá hmotnost 3,40 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:24:00

.. - Set prstenů, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 11,30 g

..

129807. Set prstenů, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 11,30 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:25:00

značeno Baume et Mercier - Dámské hodinky Baume et Mercier Catwalk model MV 045197

značeno Baume et Mercier

129808. Dámské hodinky Baume et Mercier Catwalk model MV 045197

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:26:00

.. - Prsten se smaragdem 0,70 ct a diamanty 0,15 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 8,90 g
draží se

..

129809. Prsten se smaragdem 0,70 ct a diamanty 0,15 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 8,90 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:27:00

značeno Tissot - Dámské hodinky Tissot s 8 diamanty a safírem model Marquise
draží se

značeno Tissot

129810. Dámské hodinky Tissot s 8 diamanty a safírem model Marquise

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:28:00

.. - Prsten 0,7 ct granáty, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 1,90 g

..

129811. Prsten 0,7 ct granáty, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 1,90 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:29:00

.. - Náušnice, 2 rubíny 0,20 ct a 10 diamantů, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "pes" , hrubá hmotnost 3,20 g
draží se

..

129812. Náušnice, 2 rubíny 0,20 ct a 10 diamantů, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "pes" , hrubá hmotnost 3,20 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:30:00

.. - Náušnice art deco s diamanty 2 ct, zlato 750/1000, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,85 g
doporučujeme

..

129814. Náušnice art deco s diamanty 2 ct, zlato 750/1000, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,85 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:32:00

značeno Christian Dior - Dámské hodinky Christian Dior Chris 47

značeno Christian Dior

129815. Dámské hodinky Christian Dior Chris 47

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:33:00

.. - Investiční diamant 1,51 ct
draží se certifikát

..

129816. Investiční diamant 1,51 ct

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:34:00

.. - Náušnice s diamanty 0,75 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,80 ct
draží se

..

129817. Náušnice s diamanty 0,75 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,80 ct

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:35:00

.. - Uniqve picse prsten POPPY osazený 41 ks diamanty o celkové váze 0,40 ct G/VS, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 16,90 g
draží se

..

129818. Uniqve picse prsten POPPY osazený 41 ks diamanty o celkové váze 0,40 ct G/VS, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 16,90 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:36:00

.. - Závěs s Pannou Marií, osazen diamanty, zlato 585/1000 a 375/1000, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "trojhoří", délka řetízku 48 cm, hrubá hmotnost 5,05 g

..

129819. Závěs s Pannou Marií, osazen diamanty, zlato 585/1000 a 375/1000, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "trojhoří", délka řetízku 48 cm, hrubá hmotnost 5,05 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:37:00

.. - Brož, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,00 g

..

129820. Brož, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,00 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:38:00

.. - Náramek s českými granáty, tombak

..

129821. Náramek s českými granáty, tombak

Aktuální příhoz: 25 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:39:00

.. - Luxusní náušnice s 13,91 ct rubíny a 0,52 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 9,64 g
draží se certifikát

..

129822. Luxusní náušnice s 13,91 ct rubíny a 0,52 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 9,64 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 21:40:00