.. - Designový prsten s 0,50 ct Natural Fancy Diamantem a 0,30 ct Diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,44 g

Designový prsten z 18kt bílého zlata s vzácným diamantem natural fancy deep yellowish orange o hmotnosti 0,50 ct, obklopený 0,30 ct bílými diamanty.

Hlavní kámen: přírodní Diamant 1 ks

tvar: Round Brilliant

brus/lesk/symetrie: Fair/Good/Good

hmotnost: 0,50 ct

barva: Natural Fancy Deep Yellowish Orange

čistota: SI2

Boční kameny: přírodní Diamanty 56 ks

tvar: Round Brilliant

brus: Excellent - Good

hmotnost: 0,30 ct

barva: F - G

čistota: VS – I1

Materiál šperku: 18 kt bílé zlato

hmotnost hrubá: 3,44 g

velikost: 53,5

stav: nový, nenošený

v krabičce

Označeno platnou puncovní značkou

Certifikáty:

Antwerp Laboratory for Gemstone Testing (ALGT)

Odhad ceny dle znalce 7.000,- Euro

Nejvíce ceněné diamanty jsou většinou barevné diamanty s označením barvy natural fancy vivid - natural fancy v certifikátu, který je vystavený k tomuto šperku. Jejich ceny dosahují velmi vysokých částek.

certifikát
..
129799. Designový prsten s 0,50 ct Natural Fancy Diamantem a 0,30 ct Diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,44 g
Zbývá:17 dnů, 16 hodin
Konec dražby:04.12.2024 21:17:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 700 Kč