Designový prsten z 18kt bílého zlata s vzácným diamantem natural fancy deep yellowish orange o hmotnosti 0,50 ct, obklopený 0,30 ct bílými diamanty.
Hlavní kámen: přírodní Diamant 1 ks
tvar: Round Brilliant
brus/lesk/symetrie: Fair/Good/Good
hmotnost: 0,50 ct
barva: Natural Fancy Deep Yellowish Orange
čistota: SI2
Boční kameny: přírodní Diamanty 56 ks
tvar: Round Brilliant
brus: Excellent - Good
hmotnost: 0,30 ct
barva: F - G
čistota: VS – I1
Materiál šperku: 18 kt bílé zlato
hmotnost hrubá: 3,44 g
velikost: 53,5
stav: nový, nenošený
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikáty:
Antwerp Laboratory for Gemstone Testing (ALGT)
Odhad ceny dle znalce 7.000,- Euro
Nejvíce ceněné diamanty jsou většinou barevné diamanty s označením barvy natural fancy vivid - natural fancy v certifikátu, který je vystavený k tomuto šperku. Jejich ceny dosahují velmi vysokých částek.