.. - Prsten, art deco, diamant 0,30 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,55 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Velikost prstenu 56

V krabičce

..
129777. Prsten, art deco, diamant 0,30 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,55 g
Zbývá:17 dnů, 16 hodin
Konec dražby:04.12.2024 20:55:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 200 Kč