značeno Tissot - Pánské hodinky Tissot PR 100 model T101410A

značeno Tissot

129873. Pánské hodinky Tissot PR 100 model T101410A

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:31:00

.. - Náramek s diamanty 0,10 ct a safíry 2 ct, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 25,70 g
draží se

..

129874. Náramek s diamanty 0,10 ct a safíry 2 ct, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 25,70 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:32:00

.. - Náušnice s diamanty 0,06 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 13,75 g
draží se

..

129875. Náušnice s diamanty 0,06 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 13,75 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:33:00

.. - Prsten Orchidea osazený 25 ks diamantů 0,16 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 16,60 g

..

129876. Prsten Orchidea osazený 25 ks diamantů 0,16 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 16,60 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:34:00

.. - Prsten s diamantem 1,36 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,12 g
draží se

..

129877. Prsten s diamantem 1,36 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,12 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:35:00

.. - Závěs s řetízkem s rubínem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 2,85 g
draží se certifikát

..

129878. Závěs s řetízkem s rubínem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 2,85 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:36:00

.. - Jehlice, zlato 670/1000 a 300/1000, hrubá hmotnost 3,30 g

..

129879. Jehlice, zlato 670/1000 a 300/1000, hrubá hmotnost 3,30 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:37:00

značeno Raymond Weil  - Dámské hodinky Raymond Weil Parsifal 9990

značeno Raymond Weil

129880. Dámské hodinky Raymond Weil Parsifal 9990

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:38:00

.. - Prsten s diamanty 0,30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4, 76 g
draží se doporučujeme

..

129881. Prsten s diamanty 0,30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4, 76 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:39:00

.. - Tanzanit 10,3 ct
draží se

..

129882. Tanzanit 10,3 ct

Aktuální příhoz: 1 800 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:40:00

.. - Brož kombinovaná s přívěškem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 15,00 g

..

129883. Brož kombinovaná s přívěškem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 15,00 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:41:00

.. - Luxusní prsten s 8,48 ct rubínem a 0,33 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,95 g
draží se certifikát

..

129884. Luxusní prsten s 8,48 ct rubínem a 0,33 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,95 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:42:00

.. - Prsten s diamanty 0,60 ct a tanzanitem 1,55 ct, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,44 g
draží se

..

129885. Prsten s diamanty 0,60 ct a tanzanitem 1,55 ct, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,44 g

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:43:00

značeno Maurice Lacroix - Pánské hodinky Maurice Lacroix
draží se certifikát

značeno Maurice Lacroix

129886. Pánské hodinky Maurice Lacroix

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:44:00

.. - Prsten s modrým diamantem 0,93 ct a diamanty 0,18 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 2,83 g
draží se posouzeno znalcem

..

129887. Prsten s modrým diamantem 0,93 ct a diamanty 0,18 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 2,83 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:45:00

.. - Náhrdelník s africkými granáty, hrubá hmotnost 73,46 g

..

129888. Náhrdelník s africkými granáty, hrubá hmotnost 73,46 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:46:00

.. - Investiční diamant 1,18 ct
draží se certifikát

..

129889. Investiční diamant 1,18 ct

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:47:00

.. - Luxusní prsten s 0,92ct Diamantem a 0,10ct Diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,14 g
draží se certifikát

..

129890. Luxusní prsten s 0,92ct Diamantem a 0,10ct Diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,14 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:48:00

.. - Set náhrdelníku a náušnic, osazeno 1 granátem 0,50 ct, 5 granáty 0,25 ct, 3 granáty 0,10 ct a 32 perlami, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kamzík",  hrubá hmotnost 39,07 g

..

129891. Set náhrdelníku a náušnic, osazeno 1 granátem 0,50 ct, 5 granáty 0,25 ct, 3 granáty 0,10 ct a 32 perlami, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kamzík", hrubá hmotnost 39,07 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:49:00

.. - Náušnice s diamanty 1,62 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,90 g
draží se

..

129892. Náušnice s diamanty 1,62 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,90 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:50:00

.. - Brož s českými granáty

..

129893. Brož s českými granáty

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:51:00

.. - Náušnice se safíry 3 ct a diamanty 2,5 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,10 g
draží se

..

129894. Náušnice se safíry 3 ct a diamanty 2,5 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,10 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:52:00

značeno Omega - Dámské hodinky Omega Constellation Torsade 1387
draží se

značeno Omega

129895. Dámské hodinky Omega Constellation Torsade 1387

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:53:00

.. - Luxusní prsten art deco s diamanty 2,80 ct, platina 950/1000, značeno platnou puncovní značkou "koruna", hrubá hmotnost 4,75 g
draží se

..

129896. Luxusní prsten art deco s diamanty 2,80 ct, platina 950/1000, značeno platnou puncovní značkou "koruna", hrubá hmotnost 4,75 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:54:00

.. - Prsten art deco s diamanty 1,15 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,12
draží se

..

129897. Prsten art deco s diamanty 1,15 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,12

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:55:00

.. - Brož s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 3,92 g

..

129898. Brož s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 3,92 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:56:00

.. - Náramek art deco s diamanty 2,40 ct, zlato 540/1000, jazýček uzávěru zlato podzákonné ryzosti 333/1000, kameny uloženy ve stříbře, hrubá hmotnost 12,30 g
draží se

..

129899. Náramek art deco s diamanty 2,40 ct, zlato 540/1000, jazýček uzávěru zlato podzákonné ryzosti 333/1000, kameny uloženy ve stříbře, hrubá hmotnost 12,30 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:57:00

.. - Prsten s českými granáty a přírodními perličkami, obecný kov

..

129900. Prsten s českými granáty a přírodními perličkami, obecný kov

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:58:00

.. - Investiční diamant 0,53 ct
draží se certifikát

..

129901. Investiční diamant 0,53 ct

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 22:59:00

značeno Prim - Pánské hodinky Prim

značeno Prim

129902. Pánské hodinky Prim

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 23:00:00

.. - Závěs srdce, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 10,57 g
draží se

..

129903. Závěs srdce, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 10,57 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 23:01:00

značeno IWC - Unisex hodinky IWC design Porsche Ultra Sportivo model IW3330
draží se

značeno IWC

129904. Unisex hodinky IWC design Porsche Ultra Sportivo model IW3330

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 23:02:00

.. - Prsten, diamant 0,77 ct, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou "koruna", hrubá hmotnost 4,00 g
draží se

..

129905. Prsten, diamant 0,77 ct, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou "koruna", hrubá hmotnost 4,00 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 23:03:00

.. - Náhrdelník, opál 6 ct obklopen 8 diamanty , zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,20 g
draží se

..

129906. Náhrdelník, opál 6 ct obklopen 8 diamanty , zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,20 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 23:04:00

značeno Cartier - Unisex hodinky Cartier Santos Ronde
draží se

značeno Cartier

129907. Unisex hodinky Cartier Santos Ronde

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 23:05:00

.. -  5 náramků, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", průměr 7 cm, hrubá hmotnost 18,15 g

..

129908. 5 náramků, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", průměr 7 cm, hrubá hmotnost 18,15 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 23:06:00

.. - Závěs s semínkem hořčice a citací z bible, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,45 g

..

129909. Závěs s semínkem hořčice a citací z bible, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,45 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 23:07:00

.. - Náramek, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", průměr 7 cm, hrubá hmotnost 11,20 g

..

129910. Náramek, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", průměr 7 cm, hrubá hmotnost 11,20 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 23:08:00