.. - Set náhrdelníku a náušnic, osazeno 1 granátem 0,50 ct, 5 granáty 0,25 ct, 3 granáty 0,10 ct a 32 perlami, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kamzík",  hrubá hmotnost 39,07 g

Nejdelší strana: 4 cm

Délka náhrdelníku 50 cm.

..
129891. Set náhrdelníku a náušnic, osazeno 1 granátem 0,50 ct, 5 granáty 0,25 ct, 3 granáty 0,10 ct a 32 perlami, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kamzík", hrubá hmotnost 39,07 g
Zbývá:17 dnů, 18 hodin
Konec dražby:04.12.2024 22:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč