Hlavní kámen: přírodní Rubín
Brus: Oval Mixed Cut
Hmotnost: 8,48 ct
Barva: Purplish Red
Průhlednost: Průsvitný
Boční kameny: přírodní Diamanty
Brus: Round Brilliant
Hmotnost: 0,33 ct (65 kamenů)
Barva: F - G
Čistota: VS
Kov: 14 kt bílé zlato
Hmotnost: 4,95 g
Velikost: 52
Stav: nový, nenošený
V krabičce.
Označeno platnou puncovní značkou.
Certifikát International Gemological Institute (IGI)
Odhad ceny dle znalce 7.000,- Euro
Rubíny pro svoji krásnou barvu a tvrdost patří do skupiny nejkrásnějších a nejvzácnějších drahokamů. Rubíny dosahují závratných cen a jsou mnohdy vzácnější a cennější než Diamanty.