.. - Luxusní prsten s 8,48 ct rubínem a 0,33 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,95 g

Hlavní kámen: přírodní Rubín
Brus: Oval Mixed Cut
Hmotnost: 8,48 ct
Barva: Purplish Red

Průhlednost: Průsvitný

Boční kameny: přírodní Diamanty
Brus: Round Brilliant
Hmotnost: 0,33 ct (65 kamenů)
Barva: F - G

Čistota: VS
Kov: 14 kt bílé zlato

Hmotnost: 4,95 g

Velikost: 52
Stav: nový, nenošený

V krabičce.

Označeno platnou puncovní značkou.

Certifikát International Gemological Institute (IGI)

Odhad ceny dle znalce 7.000,- Euro

Rubíny pro svoji krásnou barvu a tvrdost patří do skupiny nejkrásnějších a nejvzácnějších drahokamů. Rubíny dosahují závratných cen a jsou mnohdy vzácnější a cennější než Diamanty.

certifikát
..
129884. Luxusní prsten s 8,48 ct rubínem a 0,33 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,95 g
Zbývá:17 dnů, 18 hodin
Konec dražby:04.12.2024 22:42:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 500 Kč

1 500 Kč limit (16.11.2024 22:25:55) 5420