.. - Prsten Orchidea osazený 25 ks diamantů 0,16 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 16,60 g

Prsten v tvaru květu

Velikost prstenu 54

Výrobce (STA) a punc originality produktu Jewerly Flora

Ručně vyrobená dřevěná krabička, zhotovená z kanadského ořechu, s logem Jewerly Flora, ručně gravírované logo na stříbrné destičce s povrchovou úpravou rhodiem.

Pozn.: Prsten je nový, nenošený pochází přímo z dílny výrobce.

..
129876. Prsten Orchidea osazený 25 ks diamantů 0,16 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 16,60 g
Zbývá:17 dnů, 18 hodin
Konec dražby:04.12.2024 22:34:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 500 Kč

1 500 Kč limit (17.11.2024 3:24:47) 10494