Hlavní kámen: přírodní Diamant 1 ks
tvar:RoundBrilliant
brus: Very Good
hmotnost:0,92ct
barva:G
čistota:VS2
Boční kameny: přírodní Diamanty10 ks
tvar:RoundBrilliant
brus:Excellent –Very Good
hmotnost:0,10ct
barva:D - F
čistota:VS1 – VS2
Materiál šperku: 14kt bílé zlato
Hmotnost hrubá:2,14 g
Velikost: 56
stav: nový, nenošený
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
International Gemological Institute (IGI)
Odhad ceny dle znalce 7.200,- Euro