.. - Uniqve picse prsten POPPY osazený 41 ks diamanty o celkové váze 0,40 ct G/VS, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 16,90 g

Prsten v tvaru květu, v kombinaci bílé, žluté zlato a růžové. Velikost prstenu č. 54. Bílé zlato s povrchovou úpravou rhodiem.

Výrobce (STA) a punc originality produktu JEWELLRY FLORA.

Ručně vyrobená dřevěná krabička, zhotovená z kanadského ořechu, s logem JEWELRY FLORA, ručne gravírované logo na stříbrné destičce s povrchovou úpravou rhodiem.

Pozn.: Prsten je nový, nenošený pochází přímo z dílny výrobce.

..
129818. Uniqve picse prsten POPPY osazený 41 ks diamanty o celkové váze 0,40 ct G/VS, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 16,90 g
Zbývá:17 dnů, 16 hodin
Konec dražby:04.12.2024 21:36:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 500 Kč