Tento prsten ve tvaru hada s 88 diamanty v růžových odstínech o celkové hmotnosti 0,42 karátů. Diamanty jsou zasazeny do 14 karátového růžového zlatého pásku a vytvářejí tak jedinečný a okouzlující šperk, který přidává nádech magie do každého stylu.
Hlavní kameny: přírodní Diamanty 88 ks
Tvar/brus: Round Brilliant
hmotnost: 0,42 ct
barva: Natural Light Pink – Fancy Pink
čistota: VS1 – SI3
Materiál šperku: 14 kt růžové zlato
hmotnost hrubá: 3,78 g
velikost: 55 - 56
stav: nový, nenošený
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
Antwerp International Gemmological Laboratories (AIG)
Odhad ceny dle znalce 4.500,- Euro
Barevné Diamanty jsou vzácné, představují méně než 2 % celkové produkce diamantů a jejich cena neustále roste.