.. - Prsten s diamanty a rubíny, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,89g

Diamanty o celkové hmotnosti 0,85 ct, barva VS1, H, rubíny o celkové hmotnosti cca 0,94 ct. Velikost 56.

..
129865. Prsten s diamanty a rubíny, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,89g
Zbývá:17 dnů, 18 hodin
Konec dražby:04.12.2024 22:23:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč limit (16.11.2024 22:19:47) 5420