.. - Prsten s rubíny 1 ct a diamanty 0,25 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost

Velikost prstenu 53

V osvětlené krabičce.

Přiložen certifikát IGI

doporučujeme certifikát
..
129859. Prsten s rubíny 1 ct a diamanty 0,25 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost
Zbývá:17 dnů, 18 hodin
Konec dražby:04.12.2024 22:17:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 000 Kč

2 000 Kč limit (16.11.2024 22:18:17) 5420