123361. Prsten s tanzanitem 1,75 ct a diamanty 0,54 ct, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou pro staré zboží podzákonné ryzosti "sluníčko", hrubá hmotnost 2,90 g
Aktuální příhoz: 2 700 Kč
Konec dražby:
123363. Náhrdelník s přírodními rubíny 1,0 ct a přírodními safíry 1,50 ct, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 12,38 g
Aktuální příhoz: 14 000 Kč
Konec dražby:
123364. Náramek s diamanty 0,26 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 9,44 g
Aktuální příhoz: 15 000 Kč
Konec dražby:
123365. Prsten s přírodním safírem, 1,60 ct a brilianty 0,12 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,78 g
Aktuální příhoz: 4 300 Kč
Konec dražby:
123366. Náušnice, s brilianty 0,28 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,85 g puncováno
Aktuální příhoz: 6 500 Kč
Konec dražby:
123367. Závěs s perlou na řetízku, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,45 g
Aktuální příhoz: 3 500 Kč
Konec dražby:
123368. Prsten s laboratorním diamantem 5,47 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,91 g
Aktuální příhoz: 170 000 Kč
Konec dražby:
123369. Brož, nízkoryzostní zlato 280/100, hrubá hmotnost 4,80 g
Aktuální příhoz: 2 800 Kč
Konec dražby:
123370. Prsten s rubínem 0,70 ct a diamanty 0,40 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,90 g
Aktuální příhoz: 6 000 Kč
Konec dražby:
123371. Prsten s centrálním smaragdem 0,59 ct, diamanty 0,15 ct a 8 trávově zelenými tsavority 0,10 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,15 g
Aktuální příhoz: 4 000 Kč
Konec dražby:
123372. Prsten s modrým diamantem 1,06 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,05 g
Aktuální příhoz: 6 500 Kč
Konec dražby:
123373. Prsten s oranžovo hnědým diamantem 1,00 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,80 g
Aktuální příhoz: 6 500 Kč
Konec dražby:
123374. Prsten s rubínem 0,615 ct a safírem 0,985 ct a diamanty 0,34 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,90 g
Aktuální příhoz: 5 000 Kč
Konec dražby: