Hlavní kámen: přírodní Smaragdy 11 ks
Tvar/brus: Emerald Cut
hmotnost: 6,47 ct
barva: Bluish Green
čistota: Transparent
Boční kameny: přírodní Diamanty 695 ks
Tvar/brus: Round Brilliant / Very Good - Good
hmotnost: 2,36 ct
barva: Natural Faint Pink – Light Purplish Pink
čistota: SI - I
Materiál šperku: 14 kt bílé zlato
hmotnost hrubá: 14,86 g
stav: nový, nenošený
délka náramku: 16 cm
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
International Gemological Institute (IGI)
Odhad ceny dle znalce 12.000,- Euro